Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IEHistoryView 1.37 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Nirsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.09.2008
Rozmiar: 2 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 250

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IEHistoryView 1.37 - Spolszczenie

IEHistoryView jest narzędziem przeznaczonym dla przeglądarek Internet Explorer. Pozwala na zarządzanie historią przeglądanych stron. Raporty generowane są do postaci dokumentu HTML. 

Podobne Pozostałe

 • AllePomocnik

  AllePomocnik to prosty w obsłudze kreator profesjonalnych aukcji dla serwisu Allegro.pl

 • PopTray

  PopTray to niewielkie i niezwykle proste w użyciu narzędzie, które służy zarówno do głosowego, jak również do graficznego powiadamiania użytkownika o nadejściu nowej wiadomości na konto poczty e-mail.

 • NetMeter

  Spolszczenie aplikacji, monitorującej parametry karty sieciowej.

 • ALLPassword Manager

  ALLPassword Manager to zintegrowany z przeglądarką internetową program wspomagający naszą pamięć.

 • cFosSpeed

  Czym jest cFosSpeed 7.00 Build 1901? Ogólnie rzecz ujmując – to aplikacja przeznaczona do przyśpieszania działania Internetu. Instalowana jest jako sterownik Windows, a będąc w systemie dokonuje oceny ważności pakietów i ich priorytetów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IEHistoryView 1.37 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie