Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CommTraffic 1.0 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: TamoSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.10.2008
Rozmiar: 30.8 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 202

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CommTraffic 1.0 - Spolszczenie

Spolszczenie aplikacji, służącej do monitorowania ruchu w sieci, a także analizowania czy zapisywania statystyk w sieci. W oknie wyświetlane są zarówno statystyki danych przychodzących jak i wychodzących. Użytkownik ma możliwość wyboru prezentacji tych danych.

Podobne Pozostałe

 • ALLPassword Manager

  ALLPassword Manager to zintegrowany z przeglądarką internetową program wspomagający naszą pamięć.

 • Aukcyjka

  Aukcyjka 2013 to oprogramowanie, które może okazać się niezwykle przydatne wszystkim tym, którzy zajmują się sprzedażą towarów w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.pl.

 • MaxUploader

  MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

 • NetMeter

  Spolszczenie aplikacji, monitorującej parametry karty sieciowej.

 • AllePomocnik

  AllePomocnik to prosty w obsłudze kreator profesjonalnych aukcji dla serwisu Allegro.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CommTraffic 1.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie