Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TorrentStorm 1.3 - Spolszczenie

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: TorrentStorm
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.10.2008
Rozmiar: 64.2 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 465

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TorrentStorm 1.3 - Spolszczenie

Dobry i popularny klient sieci BITTorrent. Naturalnie umożliwia wymianę plików, ich pobieranie. Aplikacja posiada wbudowanego trackera, zapisuje też informacje o plikach. Spolszczenie w wersji 1.2

Podobne Peer 2 Peer

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TorrentStorm 1.3 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie