Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LimeWire 4.11.6 - Spolszczenie

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Grzegorz Jaworek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.09.2008
Rozmiar: 49.35 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1359

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LimeWire 4.11.6 - Spolszczenie

Spolszczenie kolejnej aplikacji typu P2P, która służy do wymiany plików w sieci, pomiędzy użytkownikami. LimeWire jest klientem Gnutelli. Zaletą programu jest możliwość zaawansowanych ustawień wyszukiwania. Pliki podzielone są na 5 typów, a po wybraniu jednego z nich, możemy ustawić dalsze opcje wyszukiwania.

Podobne Peer 2 Peer

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LimeWire 4.11.6 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie