Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DC++ 0.699 - Spolszczenie

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: DCPlusPlus
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 368 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 7025

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DC++ 0.699 - Spolszczenie

DC++ jest darmowym klientem sieci Direct Connect, który jest rozwijany na zasadzie Open Source. Tak jak w przypadku każdej sieci P2P, możemy za pomocą tego programu, wymieniać się plikami.

Plik polskiej wersji językowej, należy zainstalować do głównego katalogu programu. Następnie w menu "File -> Settings" odszukujemy zakładki "Appearance" i okienka "Language File".

Podobne Peer 2 Peer

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DC++ 0.699 - Spolszczenie

dodał: ~kinu , 18.03.2009

dobry

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie