Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DC++ 0.699 - Spolszczenie

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: DCPlusPlus
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 368 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 7025

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DC++ 0.699 - Spolszczenie

DC++ jest darmowym klientem sieci Direct Connect, który jest rozwijany na zasadzie Open Source. Tak jak w przypadku każdej sieci P2P, możemy za pomocą tego programu, wymieniać się plikami.

Plik polskiej wersji językowej, należy zainstalować do głównego katalogu programu. Następnie w menu "File -> Settings" odszukujemy zakładki "Appearance" i okienka "Language File".

Podobne Peer 2 Peer

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DC++ 0.699 - Spolszczenie

dodał: ~kinu , 18.03.2009

dobry

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie