Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitTorrent 6.0.3 - Spolszczenie

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitTorrent
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 30 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 4302

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis BitTorrent 6.0.3 - Spolszczenie

BitTorrent to klient peer-to-peer który jest prostym w obsłudze programem do ściągania plików z sieci o tej samej nazwie(.torrent).  Nie ma problemu z wysyłaniem danych pomiędzy użytkownikami rożnych systemów operacyjnych, gdyż sieć ta jest skonstruowana tak, aby można było pobierać dane również od użytkowników systemów Mac OSX, czy Linux.

Główną zaletą programu jest to, że zajmuje bardzo małą ilość miejsca na dysku ( zaledwie kilka megabajtów) oraz w niewielkim stopni obciąża procesor komputera. Jest on intuicyjny i prosty w obsłudze, głównie za sprawą przejrzystego menu. Konfiguracja programu również jest bardzo prosta i zajmuje tylko chwilkę.

Program ma możliwość korzystania z bardziej zaawansowanych, na przykład wykorzystanie serwera proxy.

Cała struktura opiera się na peerach (czyli użytkownikach którzy ściągają i udostępniają nam ten sam plik), oraz seedach (użytkownikach tylko udostępniających plik). Im więcej seedów tym większe szanse na uzyskanie lepszej prędkości ściągania.
Podobnymi programami są:  Azureus, µTorrent 1.8.1 czy BitComet które są do pobrania z serwisu Pobierz.pl.

Podobne Peer 2 Peer

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitTorrent 6.0.3 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie