Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitTorrent 6.0.3 - Spolszczenie

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitTorrent
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 30 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 4306

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis BitTorrent 6.0.3 - Spolszczenie

BitTorrent to klient peer-to-peer który jest prostym w obsłudze programem do ściągania plików z sieci o tej samej nazwie(.torrent).  Nie ma problemu z wysyłaniem danych pomiędzy użytkownikami rożnych systemów operacyjnych, gdyż sieć ta jest skonstruowana tak, aby można było pobierać dane również od użytkowników systemów Mac OSX, czy Linux.

Główną zaletą programu jest to, że zajmuje bardzo małą ilość miejsca na dysku ( zaledwie kilka megabajtów) oraz w niewielkim stopni obciąża procesor komputera. Jest on intuicyjny i prosty w obsłudze, głównie za sprawą przejrzystego menu. Konfiguracja programu również jest bardzo prosta i zajmuje tylko chwilkę.

Program ma możliwość korzystania z bardziej zaawansowanych, na przykład wykorzystanie serwera proxy.

Cała struktura opiera się na peerach (czyli użytkownikach którzy ściągają i udostępniają nam ten sam plik), oraz seedach (użytkownikach tylko udostępniających plik). Im więcej seedów tym większe szanse na uzyskanie lepszej prędkości ściągania.
Podobnymi programami są:  Azureus, µTorrent 1.8.1 czy BitComet które są do pobrania z serwisu Pobierz.pl.

Podobne Peer 2 Peer

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitTorrent 6.0.3 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie