Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Bat! Home Edition 4.0.24 - Spolszczenie

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Ritlabs
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 5.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 722

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis The Bat! Home Edition 4.0.24 - Spolszczenie

The Bat! jest aplikacją umożliwiającą obsługę poczty elektronicznej. Pozwala na obsługę wielu kont jednocześnie. Obsługuje protokoły:  IMAP4, POP, APOP i SMTP. Aplikacja umożliwia korzystanie z szablonów. Aby spolszczyć program, należy wypakować archiwum do katalogu głównego programu. Należy nadpisać plik TheBat.LNG.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • eM Client

  eM Client to alternatywny klient poczty elektronicznej, który może stanowić poważną konkurencję między innymi dla takich programów, jak Microsoft Outlook.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: The Bat! Home Edition 4.0.24 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci e-mail


Kategorie