Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IncrediMail Xe 1487 - Spolszczenie

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Marco Polo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.10.2008
Rozmiar: 1.87 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 7209

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IncrediMail Xe 1487 - Spolszczenie

Spolszczenie klienta pocztowego. Zawiera on dużo różnych i ciekawych opcji, co pozwala na wiele możliwości kreacji i edycji listów. Dzięki temu, możemy wysyłać listy wzbogacone o wiele elementów multimedialnych. Możemy dodać różnorakie tła, a także efekty dźwiękowe. Aplikacja posiada dużo skórek. Na stronie internetowej producenta, znajduje się obszerna galeria dodatków do programu.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • eM Client

  eM Client to alternatywny klient poczty elektronicznej, który może stanowić poważną konkurencję między innymi dla takich programów, jak Microsoft Outlook.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

Inne informacje

IncrediMail to program do tworzenia wiadomości elektronicznych i ich wysyłania - send e card. Ma wbudowane liczne skórki i szablony do zastosowania - email smileys. Pozwala kreować niecodzienne wiadomości wzbogacone o atrakcje wizualne i dźwiękowe - incredible mail. Jest to swoisty email notifier. Bezpośrednio ze strony producenta można ściągnąć dodatkowe free funny smileys. Najpopularniejsze zastosowanie to jednak send e card. Taką też popularnością cieszą się emails smileys.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IncrediMail Xe 1487 - Spolszczenie

dodał: ~norwidkamil , 13.03.2010

po polsku jest bardziej dostepny no i obsluga latwa

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci e-mail


Kategorie