Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IncrediMail Xe 1324 - Spolszczenie

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Marco Polo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.10.2008
Rozmiar: 813 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 18750

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IncrediMail Xe 1324 - Spolszczenie

Spolszczenie klienta pocztowego. Zawiera on dużo różnych i ciekawych opcji, co pozwala na wiele możliwości kreacji i edycji listów. Dzięki temu, możemy wysyłać listy wzbogacone o wiele elementów multimedialnych. Możemy dodać różnorakie tła, a także efekty dźwiękowe. Aplikacja posiada dużo skórek. Na stronie internetowej producenta, znajduje się obszerna galeria dodatków do programu.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IncrediMail Xe 1324 - Spolszczenie

dodał: ~graszka13 , 18.10.2010

Twój komentarz\nwłaśnie, program ma już pare lat a po polsku nie ma.Dlaczego musze tracić czas na zastanawianie się i tlumaczenie z angielskiego?????????????do kitu...ale się z nim męczę bo jest fajny

dodał: tadek1-t1 , 04.01.2010

spolszczenie incredimail 1324 nie można ściągnąc.

dodał: ~pelcia4321@wp.pl , 10.02.2009

Niemogę ściągnąc spolszczenia do programu IncrediMail's ,nie wszyscy umieją język angielski niestety mnie uiczono języka rosyjskiego.Program ten jest dlamnie nieużyteczny chodz widzę ze wygląda na bardzo fajny

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci e-mail


Kategorie