Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DreamMail 4.4 - Spolszczenie

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: DreamStudio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2008
Rozmiar: 56.6 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1520

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DreamMail 4.4 - Spolszczenie

DreamMail jest darmowym klientem poczty elektronicznej. Obsługuje takie protokoły jak SMTP, POP3, czy Hotmail. Program posiada także filtr antyspamowy, możliwość obsługi kilku kont, czy też automatyczną kompresję danych.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • eM Client

  eM Client to alternatywny klient poczty elektronicznej, który może stanowić poważną konkurencję między innymi dla takich programów, jak Microsoft Outlook.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

Inne informacje

dreammail to program do obsługi poczty elektronicznej. Dostępny jest w kilku wersjach - dreammail 5 czy dreammail 4.4. Posiada rozbudowany dreammail portable oraz bogaty dreammail imap. Dreammail jest przejrzysty i łatwy w obsłudze, posiada aktywny i użyteczny dreammail review. użytkownicy mogą wymieniać się spostrzeżeniami dzięki forum dreammail.Dreammail zadowoli każdego, pozwala na obsługę kilku kont jednocześnie. Dreammail dobrze radzi sobie z protokołem hotmaila.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DreamMail 4.4 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci e-mail


Kategorie