Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DreamMail 4.4 - Spolszczenie

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: DreamStudio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2008
Rozmiar: 56.6 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1520

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DreamMail 4.4 - Spolszczenie

DreamMail jest darmowym klientem poczty elektronicznej. Obsługuje takie protokoły jak SMTP, POP3, czy Hotmail. Program posiada także filtr antyspamowy, możliwość obsługi kilku kont, czy też automatyczną kompresję danych.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.

Inne informacje

dreammail to program do obsługi poczty elektronicznej. Dostępny jest w kilku wersjach - dreammail 5 czy dreammail 4.4. Posiada rozbudowany dreammail portable oraz bogaty dreammail imap. Dreammail jest przejrzysty i łatwy w obsłudze, posiada aktywny i użyteczny dreammail review. użytkownicy mogą wymieniać się spostrzeżeniami dzięki forum dreammail.Dreammail zadowoli każdego, pozwala na obsługę kilku kont jednocześnie. Dreammail dobrze radzi sobie z protokołem hotmaila.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DreamMail 4.4 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci e-mail


Kategorie