Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mIRC 6.03 - Spolszczenie

Kategoria: Klienci IRC
Producent: Laki 73
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.10.2008
Rozmiar: 77.2 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 3281

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis mIRC 6.03 - Spolszczenie

Spolszczenie najpopularniejszego klienta sieci IRC. Program łatwy w użyciu, dzięki temu bardzo przyjazny dla użytkownika. Większość funkcji wywoływana jest prawym przyciskiem myszy. Menu można też samemu edytować.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • xIrc 2.3.8

  xIrc jest klientem IRC dla systemu Linux.

 • Visual IRC 2.0pl2

  Visual IRC to jeden z bardziej rozbudowanych klientów IRC, który działa w oparciu o skrypty, dzięki czemu może być dowolnie edytowany bez konieczności ciągłego zmieniania kodu.

 • Snow-IRC

  Snow-IRC to niewielki klient IRC, którego największym atutem jest możliwość uruchomiania go bezpośrednio z przenośnych pamięci USB, jak np. z pendrive’a. Download Snow-IRC oferuje możliwość prowadzenia rozmów dzięki kanałom IRC.

 • Kwirc 0.10

  Kwirc jest klientem IRC dla systemu Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mIRC 6.03 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC


Kategorie