Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlashFXP 3.02.1045 - Spolszczenie

Kategoria: Klienci FTP
Producent: FlashFXP
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 152 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 325

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FlashFXP 3.02.1045 - Spolszczenie

Spolszczenie klienta FTP wyposażonego w szereg dodatkowych funkcji.

Program obsługuje protokoły FTP z kodowaniem SSL/TLS, protokół FXP pozwalający na wymianę danych między zdalnymi serwerami. Ponad to ma wsparcie dla FTP Proxy, HTTP Proxy, Socks 4, 5 (WinGate, WinGate, MS Proxy), umożliwia wznawianie zerwanego połączenia, ma wbudowany harmonogram zadań, wspiera technologię drag&drop oraz pozwala na import bazy adresów wraz z hasłami z programów: Cute FTP, WS_FTP, FTP Explorer, LeapFTP i Bullet Proo. Posiada przyjazny i przejrzysty interfejs, dzięki temu jego obsługa jest prosta i przyjemna.

Podobne Klienci FTP

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlashFXP 3.02.1045 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie