Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KlipFolio 5.0 Build 5899-11 - Spolszczenie

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: KlipFolio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.09.2008
Rozmiar: 1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 287

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KlipFolio 5.0 Build 5899-11 - Spolszczenie

KlipFolio nie jest do końca standardową przeglądarką. Za pomocą tej aplikacji, możemy odczytywać wiadomości, które są przedstawiane w formie klipów. Ale program nie tylko to potrafi. Dzięki niemu możemy również monitorować aukcje, czy też jest pomocny jako notyfikator pocztowy.

Spolszczenie należy ustawić w menu options programu.

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • Feedreader

  Feedreader 3.11 to bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze czytnik kanałów RSS i Atom. Program posiada niezwykle przejrzysty interfejs, dodawanie nowych kanałów sprowadza się do podania linku do niego i po chwili Feedreader robi download zawartości kanałów RSS.

 • Paseczek

  Paseczek to jeden z bardziej popularnych czytników kanałów RSS w naszym kraju, który jest tworzony przez rodzimego producenta, dzięki temu Paseczek jest po polsku udostępniany użytkownikom.

 • SharpReader

  SharpReader to kolejny czytnik kanałów RSS, który możecie znaleźć w naszym serwisie. Program posiada wszystkie te funkcje, które możemy oczekiwać od aplikacji tego typu, a mianowicie możliwość dodawania własnych kanałów

 • RSSOwl

  RSSOwl jest rozbudowanym wieloplatformowym czytnikiem kanałów RSS.

 • intraVnews

  intraVnews jest czytnikiem kanałów RSS integrującym się z programem pocztowym Microsoft Outlook. intraVnews przeprowadza download wiadomości z kanałów i umożliwia przeglądanie informacji z kanałów RSS w sposób przypominający czytanie e-maili.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KlipFolio 5.0 Build 5899-11 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Czytniki kanałów RSS


Kategorie