Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlashGet 2.x - Spolszczenie

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Amaze Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.09.2008
Rozmiar: 111 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 12712

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FlashGet 2.x - Spolszczenie

FlashGet jest kolejnym akceleratorem pobierania plików z sieci. Posiada dwie najważniejsze funkcje, dla tego typów programów. Poszukuje wielu miejsc, z których ściąga pliki z sieci - co przyspiesza ich pobieranie, oraz wznawia pobieranie, w przypadku jakiegoś przerwania.

Podobne Akceleratory pobierania

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.

 • DownloadStudio

  DownloadStudio 7.0.5 to jeden z najbardziej profesjonalnych i rozbudowanych programów do pobierania plików. Jeden program - kilkanaście narzędzi.

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.

 • NetWorx

  Networx Portable to proste i darmowe narzędzie służące do dokładnego pomiaru przepustowości łącza internetowego i wykrywania podejrzanej aktywności sieciowej, takiej jak trojany czy atak hakerski.

 • Mipony

  Mipony jest aplikacją służącą do pobierania plików z serwisów hostingowych takich jak Depositefiles, Megaupload, Hotfile, Fileserve, Rapidshare oraz wielu innych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlashGet 2.x - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie