Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IrfanView 4.00 - Spolszczenie

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: IrfanView
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.10.2008
Rozmiar: 32.6 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 3402

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IrfanView 4.00 - Spolszczenie

IrfanView jest przeglądarką plików graficznych. Oprócz przeglądania plików, tak na prawdę można z nimi, za pomocą tego programu zrobić troszkę więcej. Pliki można konwertować, a nawet je obrabiać. Zaletą programu jest jego szybkość działania, oraz prostota obsługi.

Spolszczenie do wersji 4.00

Podobne Przeglądarki grafiki

 • FastPictureViewer Professional

  FastPictureViewer Professional to ciekawa przeglądarka plików graficznych, która w porównaniu do innych tego typu aplikacji odznacza się szczególną szybkością działania i nowoczesnym interfejsem.

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.

 • FastStone Image Viewer

  FastStone Image Viewer 4.2 to darmowa przeglądarka grafiki, służąca zarówno do oglądania zdjęć, jak też i do dokonywania niewielkich czynności edycyjnych. Przyda się z pewnością każdemu, kto lubi przeglądać swoje kolekcje.

 • ACDSee Photo Manager

  ACDSee Photo Manager pomoże Ci posortować posiadane zbiory zdjęć, zrobić ich kopię zapasową i w razie potrzeby edytować.

 • Vallen JPegger

  Vallen JPegger 5 to darmowy program do obsługi grafiki oraz edytowania tagów mp3

Inne informacje

infranview to program do przeglądania grafiki. irfanview pozwala nie tylko na przeglądanie zdjęć, ale również na ich obróbkę w podstawowym zakresie. Jest powszechnie dostępny - freeware. Pozwala oglądać zdjęcia zapisane w formacie jpg. infranview dostępny jest w kilku wersjach językowych, m.in deutsch, istnieje jego spolszczenie. Irfan view jest łatwy w obsłudze, posiada opcję acdsee. Infranview dostępny jest w kilku wersjach m.in. 3.90. Irfanview ma ciekawą wizualizacją dzięki grafice - grafik. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IrfanView 4.00 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki grafiki


Kategorie