Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IrfanView 4.00 - Spolszczenie

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: IrfanView
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.10.2008
Rozmiar: 32.6 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 3403

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IrfanView 4.00 - Spolszczenie

IrfanView jest przeglądarką plików graficznych. Oprócz przeglądania plików, tak na prawdę można z nimi, za pomocą tego programu zrobić troszkę więcej. Pliki można konwertować, a nawet je obrabiać. Zaletą programu jest jego szybkość działania, oraz prostota obsługi.

Spolszczenie do wersji 4.00

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Tux Paint

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • Vallen JPegger

  Vallen JPegger 5 to darmowy program do obsługi grafiki oraz edytowania tagów mp3

 • Ashampoo Slideshow Studio HD 2

  Z pewnością każdy użytkownik ma na swoim twardym dysku mnóstwo zdjęć. Najlepiej oglądać ja jako pokaz slajdów, czyli slideshow. Do tego celu może posłużyć Ashampoo Slideshow Studio HD 2, łatwy w obsłudze program pozwalający na wykonywanie fajnie wyglądających prezentacji.

 • FastStone Image Viewer

  FastStone Image Viewer 4.2 to darmowa przeglądarka grafiki, służąca zarówno do oglądania zdjęć, jak też i do dokonywania niewielkich czynności edycyjnych. Przyda się z pewnością każdemu, kto lubi przeglądać swoje kolekcje.

 • Zoner Photo Studio Free

  Wśród wielu przeglądarek grafiki na rynku, jedną z bardziej ciekawych jest Zoner Photo Studio Free 13. To darmowe wydanie płatnej wersji, która posiada mnóstwo zalet dostępnych w płatnym wydaniu.

Inne informacje

infranview to program do przeglądania grafiki. irfanview pozwala nie tylko na przeglądanie zdjęć, ale również na ich obróbkę w podstawowym zakresie. Jest powszechnie dostępny - freeware. Pozwala oglądać zdjęcia zapisane w formacie jpg. infranview dostępny jest w kilku wersjach językowych, m.in deutsch, istnieje jego spolszczenie. Irfan view jest łatwy w obsłudze, posiada opcję acdsee. Infranview dostępny jest w kilku wersjach m.in. 3.90. Irfanview ma ciekawą wizualizacją dzięki grafice - grafik. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IrfanView 4.00 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki grafiki


Kategorie