Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SnIco Edit 2.0 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Lomsel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.10.2008
Rozmiar: 7 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 551

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SnIco Edit 2.0 - Spolszczenie

Spolszczenie jednej z najlepszych aplikacji, do edycji ikon. Program umożliwia na tworzenie ikonek w różnych rozmiarach, zarówno predefiniowanych jak i tych, które sam użytkownik sobie określi. Pozwala także na import oraz eksport ikonek z plików dll i exe.

Podobne Pozostałe

 • LTspice

  LTSpice IV to specjalistyczna aplikacja do tworzenia symulacji układów elektronicznych

 • LightScribe Template Labeler

  LightScribe Template Labeler 1.18 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników nagrywarek CD I DVD, wyposażonych w system zapisu Lightscribe. System ten pozwala na nadrukowanie etykiety płyty bezpośrednio na niej.

 • CrazyTalk

  CrazyTalk to aplikacja umożliwiająca tworzenie ruchomych obrazów z własnych zdjęć i grafik.

 • PIXU

  Pixu to niewielki program, dzięki któremu użytkownik ma możliwość zmniejszania zdjęć do dowolnych rozmiarów.

 • PhotoStage Slideshow

  Bardzo ciekawe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego stworzymy prezentacje multimedialne zawierające filmy, zdjęcia i inne materiały.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SnIco Edit 2.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie