Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MicroAngelo 5.57 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Laki 73
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.10.2008
Rozmiar: 142 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME
Liczba pobrań: 449

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MicroAngelo 5.57 - Spolszczenie

Spolszczenie starszego programu do tworzenia ikon. Wprawdzie brakuje programowi kilku przydatnych funkcji, to jednak jest to jeden z lepszych programów. Potrafi konwertować do plików ikon, pliki bitmap. W tej wersji można tworzyć ikony animowane.

Podobne Pozostałe

 • Portrait Professional

  Portrait Professional jest zaawansowaną aplikacją, która umożliwia automatyczny retusz zdjęć portretowych.

 • VueScan

  VueScan 9.2.12 jest aplikacją służącą do przetwarzania obrazów w wysokiej jakości zrobionych przy pomocy skanera.

 • Edytor Wspomnień

  Edytor Wspomnień służy do tworzenia popularnych ostatnio fotoksiążek.

 • Neat Image

  Neat Image to jeden z najpopularniejszych programów do odszumiania zdjęć, który charakteryzuje się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości obrabianych fotografii.

 • Snip Click

  Snip Click to niezła aplikacja, pozwalająca każdemu posiadaczowi aparatu cyfrowego na prostą edycję zdjęć oraz przejrzenie i porównywanie ich danych technicznych


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MicroAngelo 5.57 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie