Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IcoFX 1.6.4 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Attila Kovrig
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2008
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 900

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IcoFX 1.6.4 - Spolszczenie

IcoFX jest prostą aplikacją graficzną, w której możemy utworzyć sobie ikonki. Program posiada kilka standardowych funkcji, dla programów graficznych, dzięki którym, zadanie rysowania ikonek jest bardzo ułatwione. Polska wersja językowa, jeszcze bardziej ułatwi korzystanie z tego programu.

Podobne Pozostałe

 • Neat Image

  Neat Image to jeden z najpopularniejszych programów do odszumiania zdjęć, który charakteryzuje się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości obrabianych fotografii.

 • LightScribe Template Labeler

  LightScribe Template Labeler 1.18 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników nagrywarek CD I DVD, wyposażonych w system zapisu Lightscribe. System ten pozwala na nadrukowanie etykiety płyty bezpośrednio na niej.

 • Edytor Wspomnień

  Edytor Wspomnień służy do tworzenia popularnych ostatnio fotoksiążek.

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.

 • IcoFX

  IcoFX służy do edycji okonek systemu Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IcoFX 1.6.4 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie