Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AX-Icons 4.5 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Waldi
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.10.2008
Rozmiar: 85.3 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 285

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AX-Icons 4.5 - Spolszczenie

Spolszczenie aplikacji, służącej do tworzenia ikon. Ikony można tworzyć w różnych rozmiarach: 16x16, 48x48, 72x72. Program potrafi również wyszukać ikony systemowe - dzięki czemu możemy zmienić ich wygląd w dowolny sposób.

Podobne Pozostałe

 • Better JPEG

  BetterJPEG jest programem pozwalającym zachowywać lepszą jakość zdjęć w czasie obróbki graficznej.

 • Edytor Wspomnień

  Edytor Wspomnień służy do tworzenia popularnych ostatnio fotoksiążek.

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.

 • IcoFX

  IcoFX służy do edycji okonek systemu Windows.

 • LightScribe Template Labeler

  LightScribe Template Labeler 1.18 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników nagrywarek CD I DVD, wyposażonych w system zapisu Lightscribe. System ten pozwala na nadrukowanie etykiety płyty bezpośrednio na niej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AX-Icons 4.5 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie