Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Advanced GIF Optimizer 2.4 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Marek Donart
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.10.2008
Rozmiar: 976 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 579

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Advanced GIF Optimizer 2.4 - Spolszczenie

Advanced GIF Optimizer, jest aplikacją służącą do optymalizacji plików graficznych, typu GIF. Aplikacja jest szczególnie przydatna dla osób, projektujących strony internetowe - gdzie gify nie powinny zajmować zbyt dużo zasobów.

Podobne Pozostałe

 • KDE SC

  KDE od lat cieszy się uznaniem wszystkich, którzy go używają. Toteż odpowiedzialna z nie ekipa wciąż pracuje nad ulepszanie tej platformy programistycznej, a najnowszą odsłoną jest środowisko graficzne KDE 4.5.0.

 • LTspice

  LTSpice IV to specjalistyczna aplikacja do tworzenia symulacji układów elektronicznych

 • IcoFX

  IcoFX służy do edycji okonek systemu Windows.

 • Edytor Wspomnień

  Edytor Wspomnień służy do tworzenia popularnych ostatnio fotoksiążek.

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Advanced GIF Optimizer 2.4 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie