Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photo Filtre 6.2.5 - Spolszczenie

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: PhotoFiltre
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.10.2008
Rozmiar: 44 KB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 7233

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Photo Filtre 6.2.5 - Spolszczenie

To nie jest gigant pokroju Photoshop, ale posiada kilka podstawowych funkcji, narzędzi, filtrów, dzięki którym możemy obrabiać grafikę. Dobre narzędzie do najbardziej podstawowej obróbki. Uwaga! Aby spolszczyć program należy wykonać następujące kroki.

1. Należy wypakować archiwum "TranslationPL.zip" do katalogu głównego.

2. Aby program był poprawnie wyświetlany w polskiej wersji językowej, należy usunąć w katalogu głównym programu, plik o nazwie Translation.en

Jeśli tego nie uczynimy, wyjdą nam "krzaczki".

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.

Inne informacje

Jest to program do edycji zdjęć. Najpopularniejsza wersja to photo filtre studio 9.0, cenione przez użytkowników są także: photo filtre studio 0 (skrót nazwy to photo filtre 8) oraz photo filtre 6.2 7. Photo filtre posiada photo filtre key, jego ściągnięcie możliwe jest za pomocą photo filtre downloads. Jest to wersja darmowa - photo filtre free. Photo filtre dostępne jest w sieci na photo filtre com. Najnowsza wersja to photo filtre studio 9.1. Na stronie istnieje photo filtre forum oraz photo filtre shop (sklep). Photo filtre com pozwala śledzić nowości i udoskonalenia programu photo filtre.Photo filtre com pozwala śledzić nowości i udokosnalenia programu photo filtre.Program photo filtre posiada także photo filtre blog oraz photo filtre masks. Bardzo dobrze rozbudowane jest photo filtre forum. Na stronie dostępne są photo filtre instrukcje. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photo Filtre 6.2.5 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie