Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Paint.Net 3.xx - Spolszczenie

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Paint.NET Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.07.2008
Rozmiar: 34 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1506

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Paint.Net 3.xx - Spolszczenie

Program do obróbki grafiki. Aplikacja posiada wiele filtrów, narzędzi, efektów. Potrafi również obsługiwać aparaty cyfrowe, tablety graficzne. Spolszczenie: po wypakowaniu, katalog Resources oraz plik "PaintDotNet.Strings.pl" należy skopiować do katalogu głównego programu. Spolszczenie do wszystkich wersji oznaczonych 3.xx

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photivo

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Paint.Net 3.xx - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie