Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Paint.Net 3.xx - Spolszczenie

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Paint.NET Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.07.2008
Rozmiar: 34 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1506

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Paint.Net 3.xx - Spolszczenie

Program do obróbki grafiki. Aplikacja posiada wiele filtrów, narzędzi, efektów. Potrafi również obsługiwać aparaty cyfrowe, tablety graficzne. Spolszczenie: po wypakowaniu, katalog Resources oraz plik "PaintDotNet.Strings.pl" należy skopiować do katalogu głównego programu. Spolszczenie do wszystkich wersji oznaczonych 3.xx

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Photo Lab

  Photo Lab jest aplikacją służącą do edycji grafiki. Możliwości programu w stosunku do jego wielkości są znaczne.

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Paint.Net 3.xx - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie