Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Macromedia Fireworks MX 2004 - Spolszczenie

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Macromedia, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.10.2008
Rozmiar: 549 KB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP
Liczba pobrań: 1245

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Macromedia Fireworks MX 2004 - Spolszczenie

Spolszczenie aplikacji służącej do tworzenia grafiki na potrzeby stron internetowych. Program posiada możliwość łączenia grafiki rastrowej razem z wektorową. Obsługuje wiele formatów graficznych. Naturalnie posiada sporo narzędzi optymalizacyjnych, umożliwiających tworzenie grafiki na potrzeby stron.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Macromedia Fireworks MX 2004 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie