Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FantaFace Mixer 2.1.5 - Spolszczenie

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: FantaFace Mixer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.09.2008
Rozmiar: 7.07 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1987

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FantaFace Mixer 2.1.5 - Spolszczenie

FantaFace Mixer jest aplikacją, w której możemy edytować ludzkie twarze. Zdjęcia tych twarzy można mieszać z innymi plikami graficznymi. Program obsługuje podstawowe formaty graficzne. Ciekawa aplikacja dzięki, której możemy utworzyć tysiące wirtualnych twarzy. Jedynym ograniczeniem programu jest wyobraźnia.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FantaFace Mixer 2.1.5 - Spolszczenie

dodał: ~fret , 19.09.2009

haha

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie