Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Foxit PDF Reader 2.2 Build 2129 - Spolszczenie

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Foxit Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 310 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 2423

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Foxit PDF Reader 2.2 Build 2129 - Spolszczenie

Foxit PDF Reader jest aplikacją, pozwalającą na przeglądanie plików typu PDF. Posiada podstawowe funkcje, dzięki którym możemy tekst przewijać, kopiować. To poważny konkurent produktu firmy Adobe. Wielką zaletą jest szybkość działania aplikacji.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Corel PDF Fusion

  Corel PDF Fusion to profesjonalne narzędzie, które służy do konwersji oraz zarządzania dokumentami w postaci plików PDF. Dzięki niemu możemy zarówno przeglądać, tworzyć, jak również konwertować i edytować posiadane dokumenty.

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • Gaaiho PDF Reader

  W pełni darmowy, choć bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do przeglądania dokumentów i plików zapisanych w formacie PDF.

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.

 • Master PDF Editor

  Jeżeli szukasz prostego i funkcjonalnego programu do tworzenia i edycji dokumentów w formacjie PDF i XPS, to Master PDF Editor jest stworzony dla Ciebie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Foxit PDF Reader 2.2 Build 2129 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądanie i edycja PDF


Kategorie