Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MightyFax 2.9z - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: ryszard
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.07.2008
Rozmiar: 98 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 348

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MightyFax 2.9z - Spolszczenie

MightyFax jest aplikacją służącą do tworzenia, wysyłania oraz organizowania faksów. Program bardzo ciekawy, jednak posiada poważną wadę. Nie współpracuje z ISDNem i siecią kablową.

Podobne Pozostałe

 • Task Coach

  Task Coach to praktyczne narzędzie typu PIM dla systemu Linux.

 • msAdres

  msAdres to niezwykle przydatne narządzie wspomagające przygotowanie przesyłek pocztowych, które posiada wszystkie funkcje, znane z Elektronicznej Książki Nadawczej Poczty Polskiej, rozbudowane o kilka nowych elementów.

 • WordMaat

  WordMaat to aplikacja, która powstała pod kątem użyteczności dla wszelkiego rodzaju biur tłumaczeń. Zawiera ona wszystkie niezbędne dla tego typu działalności rozwiązania i funkcje.

 • Rainlendar Lite

  Rainlendar Lite 2.8 to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem.

 • SpringPublisher

  SpringPublisher to program, który umożliwia projektowanie i drukowanie profesjonalnych wizytówek oraz różnego rodzaju materiałów reklamowych (ulotki, papiery firmowe, kartki pocztowe, itp).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MightyFax 2.9z - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie