Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Info Angel 1.63 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Angelic Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.07.2008
Rozmiar: 149 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000
Liczba pobrań: 211

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Info Angel 1.63 - Spolszczenie

Info Angel jest programem typu PIM, czyli gromadzącym dane o użytkowniku. Oferuje on cztery usługi: notatnik, książkę adresową, organizer i managera sieci. Organizacja w postaci drzew katalogów. 

Podobne Pozostałe

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek

 • Microsoft Office Publisher 2010

  Microsoft Office Publisher 2010 jest to program wchodzący w skład pakietu Office 2010, przeznaczony do tworzenia dokumentów. Dotyczy to zarówno tradycyjnych, papierowych wydań, jak też i publikacji w sieci.

 • msAdres

  msAdres to niezwykle przydatne narządzie wspomagające przygotowanie przesyłek pocztowych, które posiada wszystkie funkcje, znane z Elektronicznej Książki Nadawczej Poczty Polskiej, rozbudowane o kilka nowych elementów.

 • Task Coach

  Task Coach to praktyczne narzędzie typu PIM dla systemu Linux.

 • Gnumeric

  Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Info Angel 1.63 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie