Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diagram Designer 1.20 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Michael Vinther
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2008
Rozmiar: 223 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 690

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Diagram Designer 1.20 - Spolszczenie

Diagram Designer jest bardzo prostym narzędziem, pozwalającym tworzyć diagramy, prezentacje, a nawet pokazy slajdów. Aplikacja nie oferuje możliwości przeniesienia plików na inne, tego typu. Posiada własny system zapisu plików. Spolszczenie do najnowszej wersji programu.

Podobne Pozostałe

 • msAdres

  msAdres to niezwykle przydatne narządzie wspomagające przygotowanie przesyłek pocztowych, które posiada wszystkie funkcje, znane z Elektronicznej Książki Nadawczej Poczty Polskiej, rozbudowane o kilka nowych elementów.

 • WordMaat

  WordMaat to aplikacja, która powstała pod kątem użyteczności dla wszelkiego rodzaju biur tłumaczeń. Zawiera ona wszystkie niezbędne dla tego typu działalności rozwiązania i funkcje.

 • Gnumeric

  Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.

 • Task Coach

  Task Coach to praktyczne narzędzie typu PIM dla systemu Linux.

 • iPrint

  iPrint 6 to niewielka aplikacja, która przyda się zarówno do biura, jak też i każdemu użytkownikowi, który często drukuje. Służy ona do gromadzenia wielu stron n jednym arkuszu papieru, co pozwala znacznie zaoszczędzić tusz.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Diagram Designer 1.20 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie