Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Norton Antivirus 2002 - Spolszczenie

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Sir Paulo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 1.56 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 940

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Norton Antivirus 2002 - Spolszczenie

Norton Antivirus to jeden z najlepszych programów antywirusowych, dostępnych na rynku. Swoją pozycję zawdzięcza przede wszystkim największej bazie zdefiniowanych wirusów. To z kolei pozwala na tak skuteczną ochronę naszego komputera. Aplikacja łatwa i przyjazna w obsłudze.

Spolszczenie do wersji 2002. 

Podobne Programy antywirusowe

 • WinPatrol 19

  WinPatrol 19 to aplikacja, której celem jest dodatkowa ochrona naszego systemu operacyjnego przez szkodliwymi elementami, jakie mogą przyplątać się z sieci. Mamy tu szczególnie dobre zabezpieczenia przed spyware, jak i dialerami oraz spyware.

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

 • AVG Internet Security

  Chroń swój komputer przy pomocy AVG Internet Security!

 • Ad-Aware Free Internet Security

  Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić - Ad-Aware Free Internet Security 9.6 doskonałym tego przykładem.

 • TrustPort USb Antivirus

  TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Norton Antivirus 2002 - Spolszczenie

dodał: ~SzTaNiSlAw , 16.10.2009

programik gitara polecam;)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy antywirusowe


Kategorie