Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

InoculateIT 5.2.9.0 - Spolszczenie

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Jerzy Puczek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 171 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 209

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis InoculateIT 5.2.9.0 - Spolszczenie

Kolejny program z kategorii bezpieczeństwa, który chroni nasz komputer przed wirusami. Naturalnie, ważna jest częsta aktualizacja programu i taka też ma miejsce i tym razem. Najważniejszą jednak cechą tego programu, jest ochrona naszej podsieci. Kiedy do naszej sieci włączymy nowy komputer, aplikacja wykryje go i zacznie go ochraniać, tak jak do tej pory robił to z resztą komputerów.

Podobne Programy antywirusowe

 • Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

  Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania jest dobrą aplikacją do wykrywania wirusów i Trojanów, jakie mogą skrywać się w systemie

 • TrustPort USb Antivirus

  TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków.

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.

 • Szczepionki

  Szczepionki to bezpłatny skaner antywirusowy, opracowany przez znaną firmę G DATA.

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: InoculateIT 5.2.9.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy antywirusowe


Kategorie