Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

InoculateIT 5.2.9.0 - Spolszczenie

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Jerzy Puczek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 171 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 207

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis InoculateIT 5.2.9.0 - Spolszczenie

Kolejny program z kategorii bezpieczeństwa, który chroni nasz komputer przed wirusami. Naturalnie, ważna jest częsta aktualizacja programu i taka też ma miejsce i tym razem. Najważniejszą jednak cechą tego programu, jest ochrona naszej podsieci. Kiedy do naszej sieci włączymy nowy komputer, aplikacja wykryje go i zacznie go ochraniać, tak jak do tej pory robił to z resztą komputerów.

Podobne Programy antywirusowe

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • Panda Antivirus 1.0

  Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować.

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: InoculateIT 5.2.9.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy antywirusowe


Kategorie