Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ad-aware SE Personal 1.06 - Spolszczenie

Kategoria: Antyspyware
Producent: Lavasoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.07.2008
Rozmiar: 120 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1275

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ad-aware SE Personal 1.06 - Spolszczenie

Ad-aware SE Personal to bardzo programik, który zwalcza niechciane oprogramowanie w naszym komputerze. Ad-aware wychwytuje wszystkie programy typu spyware, adware, stealware, czyli programy szpiegujące i przechwytujące nasze zasoby. Każdy wykryty obiekt, jest szczegółowo opisany. Spolszczenie programu, z pewnością ułatwi obsługę użytkownikom. 

Podobne Antyspyware

 • Spyware Terminator

  Spyware Terminator 3.0 to aplikacja przeznaczona do usuwania z system operacyjnego szkodliwych elementów. Zwykle tego typu aplikacje są „drugą linia obrony” systemu, czyli używamy ich tylko wtedy, gdy główny program antywirusowy przepuścił szkodniki.

 • Spybot Search & Destroy

  Darmowy ­Spybot Search and Destroy to wiodący program do ochrony naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • Trojan Remover

  Trojan Remover jak nazwa sama wskazuje to aplikacja przeznaczona do usuwania koni trojańskich i robaków internetowych.

 • SpywareBlaster

  SpywareBlaster jest skuteczną aplikacją, która chroni komputer przed zagrożeniami ze strony oprogramowania szpiegującego. Aplikacja działa z przeglądarkami Internet Explorer oraz Mozilla.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ad-aware SE Personal 1.06 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie