Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ad-Aware SE 1.03/1.04 - Spolszczenie

Kategoria: Antyspyware
Producent: Lomsel.com.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.10.2008
Rozmiar: 120 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 736

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ad-Aware SE 1.03/1.04 - Spolszczenie

Ad-aware SE Personal to bardzo programik, który zwalcza niechciane oprogramowanie w naszym komputerze. Ad-aware wychwytuje wszystkie programy typu spyware, adware, stealware, czyli programy szpiegujące i przechwytujące nasze zasoby. Każdy wykryty obiekt, jest szczegółowo opisany. Spolszczenie programu, z pewnością ułatwi obsługę użytkownikom. 

Podobne Antyspyware

 • Spyware Doctor 2011

  Spyware Doctor 2011 to aplikacja przeznaczona do ochrony systemu przed niepożądanymi obserwatorami, czyli szpiegami. Pod tą kategorię podchodzi nie tylko oprogramowanie spyware, ale także Adare, hijackery, keyloggery i inne nieprzyjemne aplikacje tego typu.

 • SysProt AntiRootkit

  SysProt AntiRootkit to darmowe narzędzie typu anty rootkit

 • SpyWall Anti-Spyware

  SpyWall Anti-Spyware jest narzędziem chroniącym komputer użytkownika w czasie rzeczywistym przed programami szpiegującymi i atakami z sieci.

 • Spyware Terminator

  Spyware Terminator 3.0 to aplikacja przeznaczona do usuwania z system operacyjnego szkodliwych elementów. Zwykle tego typu aplikacje są „drugą linia obrony” systemu, czyli używamy ich tylko wtedy, gdy główny program antywirusowy przepuścił szkodniki.

 • Spybot Search & Destroy

  Darmowy ­Spybot Search and Destroy to wiodący program do ochrony naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ad-Aware SE 1.03/1.04 - Spolszczenie



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie