Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

.za'ha'dum tools 0.9

Kategoria: Dodatki - komunikatory
Producent: Kaworu
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Data modyfikacji: 19.03.2012
Rozmiar: 0.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1041

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis .za'ha'dum tools 0.9

Pod tą, niecodzienną nazwą kryje się zestaw wtyczek do jednego z najbardziej popularnych komunikatorów, jakim jest TLEN. Są to wtyczki związane zarówno z interfejsem programu, jak również rozbudowujące jego funkcjonalności.

Za'ha'dum tools daje nam między innymi możliwość połączenia wielu okienek w jedno, dzięki czemu nie będzie konieczne „przeskakiwanie” między nimi. Jeśli życzymy sobie żeby nie przychodziły od nas informacje od danej osoby, również nic nie stoi na przeszkodzie by takiego „delikwenta” zablokować, co wcześniej nie było możliwe.

Ci, którzy chcą poznać szczegółowe dane, dotyczące swojego rozmówcy, będą zachwyceni możliwością sprawdzenia jego numeru IP i innych technicznych aspektów połączenia.

W najnowszej wersji, oznaczonej numerem 0.9, usprawniono również interfejs użytkownika, przez co stał się on o wiele bardziej przejrzysty oraz łatwiejszy przy codziennej obsłudze.

Jak wiemy wielu korzysta z TLENA jako zamiennika GG, importując numer z tego komunikatora. Dzięki za'ha'dum tools będziemy mogli również sprawdzić powiązania z listami gg oraz automatycznie wyszukiwać informacje o kontaktach, których na owych listach nie mamy.

Za'ha'dum tools to bez wątpienia jedna z lepszych wtyczek, jakie można zaliczyć do kategorii dodatki do komunikatorów. Zachęcamy do pobierania, bowiem naprawdę warto.

Podobne Dodatki - komunikatory

 • TlenFreeRam

  TlenFreeRam to wtyczka, pozwalająca na wyczyszczenie pamięci podręcznej, z której korzysta ów komunikator

 • Myself 0.1.3.0

  Wtyczka do tlena, która dodaje do listy kontaktów grupę 'myself' w której można zobaczyć swój aktualny stan (razem z opisem).

 • Tlen.Radio 5.9

  Tlen.Radio to wtyczka do TLENA, która pozwala na odtwarzanie ulubionej stacji radiowej z poziomu tego komunikatora.

 • GaduRadio 2.0

  Wtyczka pozwalająca słuchać stacji Gadu Radia w komunikatorze Tlen.pl

 • ViSiNvIs 0.0.0.2

  Wtyczka do komunikatora tlen, która pokazuje kontakty niewidoczne/niedostępne z opisem jako dostępne z ikoną niewidoczny, oraz dodaje opcję "Wyślij plik" przy kontaktach niewidoczne/niedostępne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: .za'ha'dum tools 0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie