Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tlensoccer 0.1.0.3

Kategoria: Dodatki - komunikatory
Producent: Marcin Zieliński
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 0.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 239

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tlensoccer 0.1.0.3

Tlensoccer to wtyczka pozwalająca przenieść się wielu użytkownikom w przeszłość do czasów szkolnej ławy, gdzie na przerwie, a czasem na nawet lekcji rozgrywaliśmy mecze w tak zwane piłkarzyki.

Archaiczna już dzisiaj metoda kartki i długopisu, może odejść do lamusa w dobie internetu oraz komunikatorów internetowych. Dzięki aplikacji Tlensoccer, będziemy mogli rozegrać emocjonujące mecze, które kiedyś zabijały czas podczas nudnych szkolnych zajęć.

Zasady gry się nie zmieniły. Nadal chodzi o to, aby za pomocą kresek wejść do bramki przeciwnika. W czasie gry gracze muszą wykazać się taktycznym podejściem do gry, przez odbijanie się od ścian wydłużając tym samym swój ruch lub zamykając kwadraty przeciwnika tak, żeby nie miał on możliwości wejścia na nasza połowę.

Pomimo tego, że komunikator nie jest rozwijany od 2011 roku, wtyczka nadal działa i osoby, które nadal chcą używać Tlen, mogą spokojnie instalować plugin i grać w gronie sowich przyjaciół mieszkających nawet na drugim końcu polski.

Podobne Dodatki - komunikatory

 • TlenFreeRam

  TlenFreeRam to wtyczka, pozwalająca na wyczyszczenie pamięci podręcznej, z której korzysta ów komunikator

 • Tlen.Radio 5.9

  Tlen.Radio to wtyczka do TLENA, która pozwala na odtwarzanie ulubionej stacji radiowej z poziomu tego komunikatora.

 • tvt 0.0.6.7

  Wtyczka do komunikatora tlen.pl pokazująca na liście kontaktów, aktualny program tv danej stacji, jak i program jaki w danej chwili trwa.

 • czat.bot 0.8.2.0

  Plugin czat.bot służy do pilnowania porządku w pokoju na Tlen.Czatach

 • TlenOrange 0.1.0.6

  Dodatek do komunikatora tlen wyświetlający stan konta telefonu pre-paid w sieci Orange.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tlensoccer 0.1.0.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie