Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TlenFreeRam 1.0

Kategoria: Dodatki - komunikatory
Producent: Marcin Zieliński
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Data modyfikacji: 21.03.2012
Rozmiar: 0.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 498

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TlenFreeRam 1.0

TlenFreeRam to kolejna wtyczka do jednego z najpopularniejszych komunikatorów, jakie zostały wyprodukowane. Ta konkretna związana jest z opróżnieniem zbędnej pamięci operacyjnej, jaką wykorzystuje program.

Działanie wtyczki jest banalnie proste. Opiera się jedynie na zwolnieniu pamięci z jakiej korzysta aplikacja TLEN podczas uruchamiania się, działania, wgrywania dodatków itd. W ten sposób szczególnie użytkownicy starszych komputerów, będą mogli cieszyć się szybkim i bezproblemowym działaniem komunikatora. Na dłuższą metę powinno to również zwolnić nieco zasobów na dysku.

Jedyną bolączką wtyczki jest to, że działa ona jedynie na systemach opartych na jądrze NT, czyli Windows 2000, XP i późniejszych (z wykluczeniem Windows 7, z którym sam komunikator nie jest kompatybilny).

W późniejszych wersjach tej wtyczki planowane jest m.in. wprowadzenie okresowego czyszczenia pamięci, tak by można było cały proces bezproblemowo zaplanować. Plugin jest oczywiście darmowy, a jego wielkość jest stosunkowo niewielka, tak by niepotrzebnie nie zajmować miejsca na dysku. Jej instalacja i konfiguracja również nie jest trudna, nawet dla początkujących użytkowników, co zdecydowanie wpływa na jej popularność.

Podobne Dodatki - komunikatory

 • tvt 0.0.6.7

  Wtyczka do komunikatora tlen.pl pokazująca na liście kontaktów, aktualny program tv danej stacji, jak i program jaki w danej chwili trwa.

 • nowplaying 0.1.4.6

  Wtyczka do tlena, która automatycznie pobiera nazwę aktualnie odtwarzanej piosenki z dowolnego playera muzycznego, a następnie wyświetla ją w statusie opisowym.

 • TlenOrange 0.1.0.6

  Dodatek do komunikatora tlen wyświetlający stan konta telefonu pre-paid w sieci Orange.

 • .za'ha'dum tools 0.9

  .za'ha'dum tools to zestaw wtyczek do popularnego komunikatora TLEN, wzbogacających jego funkcjonalności

 • Kalendarz 0.4.0.2

  Wtyczka, do tlena wyświetlająca praktyczny kalendarz na liście kontaktów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TlenFreeRam 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie