Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tlen Szachy 0.3.0.0

Kategoria: Dodatki - komunikatory
Producent: darth
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 0.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 6925

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tlen Szachy 0.3.0.0

Szachy 0.0.3.0 są rozszerzeniem do popularnego komunikatora internetowego Tlen. Jak sama nazwa wskazuje umożliwia on użytkownikom aplikacji prowadzenie wzajemnych zmagań w tą, jak niektórzy uważają, najpiękniejszą grę na świecie.


W odróżnieniu od innych wtyczek w celu jej zainstalowania uruchamiamy pobrany plik wykonywalny, który automatycznie przeprowadzi całą instalację. Następnie w ustawieniach w menu pluginów aktywujemy nowo nabyty dodatek i już możemy raczyć się grą z przyjacielem. Konieczną rzeczą jest, aby każdy z użytkowników posiadał tą samą wersję rozszerzenia. Rozgrywkę rozpoczynamy poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy na znajomym w liście kontaktów i wybraniu z rozwijanego menu opcji Gry → Szachy.


Wtyczka wprowadza ciekawą alternatywę, nie tylko dla zajadłych fanatyków, do prowadzenia wzajemnego dialogu podczas odprężającej gry.Podobne Dodatki - komunikatory

 • TlenFreeRam

  TlenFreeRam to wtyczka, pozwalająca na wyczyszczenie pamięci podręcznej, z której korzysta ów komunikator

 • Tlensoccer 0.1.0.3

  Wtyczka pozwalająca użytkownikom tlena grać między sobą w piłkę.

 • Powiadamiator Tlenowy 0.0.0.3

  Wtyczka do Tlena.pl dodająca do TrayBara ikonkę która miga kiedy ktoś akurat do nas pisze (pisze a nie już napisał!). Po kliknięciu na ikonce pojawia się lista tych osób które aktualnie do nas piszą. Prawy przycisk myszy blokuje listę (ponowne kliknięcie prawym lub lewym odblokowuje).

 • tvt 0.0.6.7

  Wtyczka do komunikatora tlen.pl pokazująca na liście kontaktów, aktualny program tv danej stacji, jak i program jaki w danej chwili trwa.

 • GaduRadio 2.0

  Wtyczka pozwalająca słuchać stacji Gadu Radia w komunikatorze Tlen.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tlen Szachy 0.3.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie