Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tlen.Radio 5.9

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Dodatki - komunikatory
Producent: Wojciech 'Igor' Pieńkowski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Data modyfikacji: 21.03.2012
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tlen.Radio 5.9

Tlen.Radio to, jak sama nazwa wskazuje, wtyczka do jednego z najpopularniejszych komunikatorów, pozwalająca na odtwarzanie z jego poziomu ulubionej stacji radiowej.

Tlen.Radio to niezwykle interesująca wtyczka, posiadająca duże możliwości edycyjne. Daje ona możliwość m.in. kolejkowania utworów, jak również samych stacji radiowych poprzez wprowadzenie odpowiednich zmian w pliku .ini. Przygotowano również sprawnie skonstruowany menedżer stacji, dzięki czemu użytkownicy mniej zaawansowani będą w stanie ustawić wszystko przy pomocy kilku kliknięć myszy.

Najnowsze wersje wtyczki pozwalają również na odsłuchiwanie utworów z popularnego serwisu Wrzuta.pl, wszystko dzięki wzbogaconej funkcjonalności. Dodatkowo poprawiono kompatybilność z systemami Windows Vista oraz dodano wyszukiwarkę utworów.

Każda kolejna wersja oczywiście posiada rozbudowaną bazę stacji, które możemy odsłuchiwać. Nic nie stoi również na przeszkodzie żeby słuchać kilku z nich naraz. Tego typu rozwiązanie daje duże możliwości dla osób posiadających nieco słabszy sprzęt, na którym uruchamianie wielu okienek naraz może okazać się problematyczne.

Choć sama konfiguracja wtyczki może wydać się z początku ciężka do zrozumienia, autor wtyczki dodał do niej dobrze napisaną instrukcję.

Podobne Dodatki - komunikatory

 • TlenFreeRam

  TlenFreeRam to wtyczka, pozwalająca na wyczyszczenie pamięci podręcznej, z której korzysta ów komunikator

 • nowplaying 0.1.4.6

  Wtyczka do tlena, która automatycznie pobiera nazwę aktualnie odtwarzanej piosenki z dowolnego playera muzycznego, a następnie wyświetla ją w statusie opisowym.

 • Kalendarz 0.4.0.2

  Wtyczka, do tlena wyświetlająca praktyczny kalendarz na liście kontaktów.

 • Tlen Szachy 0.3.0.0

  Szachy dla komunikatora Tlen.pl

 • ptpi 0.1.0.5

  PTPI to interesująca wtyczka do programu TLEN, która wprowadza graficzne zmiany statusu, podobne do tych znanych z GG.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tlen.Radio 5.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie