Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ptpi 0.1.0.5

Kategoria: Dodatki - komunikatory
Producent: Andrzej Kaczmarek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 41 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 299

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ptpi 0.1.0.5

PTPI to ciekawa wtyczka do komunikatora TLEN, która wzorem znanego GG implementuje specjalne statusy na liście kontaktów.

Działanie wtyczki jest banalnie proste, opiera się bowiem na graficznym wyświetleniu stanu połączeń bezpośrednich na importowanej liście kontaktów. Ów stan pokazany jest podobnie do „słoneczek” z programu GG, dzięki czemu każdy użytkownik może w szybki sposób sprawdzić czy dana osoba znajduje się w konkretnej chwili przy komputerze, czy też nie.

Oczywiście, jak to bywa w przypadku każdej wtyczki do TLENa, również PTPI jest darmowe oraz niewielkie, dzięki czemu pobranie jej będzie procesem absolutnie bezproblemowym. Choć wtyczka wprowadza raczej kosmetyczne zmiany, może okazać się przydatna dla każdego kto dopiero co przesiadł się z GG na TLEN'a i jest przyzwyczajony do tamtejszego sposobu wyświetlania informacji o kontaktach.

Wtyczka powinna działać sprawnie na każdym systemie operacyjnym, na którym można uruchomić komunikator TLEN. Można więc spodziewać się problemów przy uruchamianiu jej na Windows 7. W przypadku pozostałych wersji tego systemu nic nie powinno stanąć na drodze wgrania tej, ciekawej modyfikacji. 

Podobne Dodatki - komunikatory

 • TlenFreeRam

  TlenFreeRam to wtyczka, pozwalająca na wyczyszczenie pamięci podręcznej, z której korzysta ów komunikator

 • GaduRadio 2.0

  Wtyczka pozwalająca słuchać stacji Gadu Radia w komunikatorze Tlen.pl

 • ViSiNvIs 0.0.0.2

  Wtyczka do komunikatora tlen, która pokazuje kontakty niewidoczne/niedostępne z opisem jako dostępne z ikoną niewidoczny, oraz dodaje opcję "Wyślij plik" przy kontaktach niewidoczne/niedostępne.

 • RespiratoR 0.5.7.74

  Syntezator mowy dla komunikatora Tlen.pl

 • Kalendarz 0.4.0.2

  Wtyczka, do tlena wyświetlająca praktyczny kalendarz na liście kontaktów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ptpi 0.1.0.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie