Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Powiadamiator Tlenowy 0.0.0.3

Kategoria: Dodatki - komunikatory
Producent: brak-tu-sensu
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 27 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 555

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Powiadamiator Tlenowy 0.0.0.3

Powiadamiator jest rozszerzeniem do popularnego komunikatora Tlen polskiej firmy o2.pl Sp.z.o.o.

Koncepcja wtyczki w obecnych czasach dominacji internetowych komunikacyjnych molochów powinna być dla wszystkich całkowicie jasna, ponieważ polega na wizualnym poinformowaniu adresata, o przygotowywanej dla niego wiadomości przez innego użytkownika Tlenu. Informacja pojawia się w tzw. pasku tray znajdującym się na lewo od systemowego zegarka.


Instalacja przebiega w sposób standardowy i polega na rozpakowaniu pobranego archiwum i następnym skopiowaniu pliku Powiadamiator.tpl do katalogu plugins(domyślnie C:/Program Files/Tlen.pl/plugins).


Podobne Dodatki - komunikatory

 • TlenFreeRam

  TlenFreeRam to wtyczka, pozwalająca na wyczyszczenie pamięci podręcznej, z której korzysta ów komunikator

 • nowplaying 0.1.4.6

  Wtyczka do tlena, która automatycznie pobiera nazwę aktualnie odtwarzanej piosenki z dowolnego playera muzycznego, a następnie wyświetla ją w statusie opisowym.

 • Tlensoccer 0.1.0.3

  Wtyczka pozwalająca użytkownikom tlena grać między sobą w piłkę.

 • Myself 0.1.3.0

  Wtyczka do tlena, która dodaje do listy kontaktów grupę 'myself' w której można zobaczyć swój aktualny stan (razem z opisem).

 • ptpi 0.1.0.5

  PTPI to interesująca wtyczka do programu TLEN, która wprowadza graficzne zmiany statusu, podobne do tych znanych z GG.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Powiadamiator Tlenowy 0.0.0.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie