Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

myself2 0.2.0.4

Kategoria: Dodatki - komunikatory
Producent: MalCom
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 50 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 476

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis myself2 0.2.0.4

Myself2 0.02.04 jest wtyczką do popularnego komunikatora internetowego Tlen polskiej firmy o2.pl Sp.z.o.o. Jest to odświeżona odsłona pierwszej części, która współpracowała tylko z poprzednimi wersjami aplikacji.
Rozszerzenie daje użytkownikowi możliwość zarządzania swoimi profilami w innych powszechnie używanych komunikatorach internetowych takich jak gadu-gadu, AQQ (dodatkowo konieczna instalacja pluginu TlenAQQ) i Jabber/XMPP(koniczny plugin k.smok2).
Po szybkiej instalacji (skopiowanie do katalogu …/Tlen.pl /plugins pliku myself2.tpl) wtyczki użytkownik z poziomu tylko programu Tlen jest w stanie zarządzać podstawowymi parametrami(status, listy kontaktów) każdej z powyższych aplikacji.
Pomimo bardzo prostej koncepcji rozszerzenie może w znacznym stopniu ułatwić nam pracę chociażby poprzez eliminację konieczności instalacji w systemie kilku komunikatorów.

Podobne Dodatki - komunikatory

 • TlenFreeRam

  TlenFreeRam to wtyczka, pozwalająca na wyczyszczenie pamięci podręcznej, z której korzysta ów komunikator

 • TlenOrange 0.1.0.6

  Dodatek do komunikatora tlen wyświetlający stan konta telefonu pre-paid w sieci Orange.

 • .za'ha'dum tools 0.9

  .za'ha'dum tools to zestaw wtyczek do popularnego komunikatora TLEN, wzbogacających jego funkcjonalności

 • nowplaying 0.1.4.6

  Wtyczka do tlena, która automatycznie pobiera nazwę aktualnie odtwarzanej piosenki z dowolnego playera muzycznego, a następnie wyświetla ją w statusie opisowym.

 • tvt 0.0.6.7

  Wtyczka do komunikatora tlen.pl pokazująca na liście kontaktów, aktualny program tv danej stacji, jak i program jaki w danej chwili trwa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: myself2 0.2.0.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie