Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Myself 0.1.3.0

Kategoria: Dodatki - komunikatory
Producent: Andrzej Kaczmarek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 40 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 531

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Myself 0.1.3.0

Wtyczka Myself, została poniekąd stworzona dla użytkowników, którzy lubią strzelić gafę, a przy obsłudze komunikatora internetowego wcale nie jest to trudne.


Plugin ma za zadanie dodać do listy kontaktów w programie grupę Myself. Dzięki temu, użytkownik aplikacji Tlen, ma pełną kontrolę nad tym w jaki sposób wyświetlany jest kontakt. Wszelkie błędy w opisie, przypadkowe wpisy, które zupełnie przypadkiem przykleiły się do naszego Avatara, rzutując źle na naszą osobę, można szybko usunąć i poprawić.


Zapraszamy także do działu z pluginami, gdzie można znaleźć więcej wtyczek do komunikatora Tlen.

Podobne Dodatki - komunikatory

 • TlenFreeRam

  TlenFreeRam to wtyczka, pozwalająca na wyczyszczenie pamięci podręcznej, z której korzysta ów komunikator

 • nowplaying 0.1.4.6

  Wtyczka do tlena, która automatycznie pobiera nazwę aktualnie odtwarzanej piosenki z dowolnego playera muzycznego, a następnie wyświetla ją w statusie opisowym.

 • tvt 0.0.6.7

  Wtyczka do komunikatora tlen.pl pokazująca na liście kontaktów, aktualny program tv danej stacji, jak i program jaki w danej chwili trwa.

 • Kalendarz 0.4.0.2

  Wtyczka, do tlena wyświetlająca praktyczny kalendarz na liście kontaktów.

 • Powiadamiator Tlenowy 0.0.0.3

  Wtyczka do Tlena.pl dodająca do TrayBara ikonkę która miga kiedy ktoś akurat do nas pisze (pisze a nie już napisał!). Po kliknięciu na ikonce pojawia się lista tych osób które aktualnie do nas piszą. Prawy przycisk myszy blokuje listę (ponowne kliknięcie prawym lub lewym odblokowuje).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Myself 0.1.3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie