Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kalendarz 0.4.0.2

Kategoria: Dodatki - komunikatory
Producent: VOY
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 0.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1193

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kalendarz 0.4.0.2

Codzienne używanie komunikatora TLEN może być znacząco ułatwione i rozbudowane przez użycie wtyczek. Jedną z nich jest plugin zwany Kalendarz, który, jak sama nazwa wskazuje dodaje do programu prosty kalendarzyk.

Tego typu dodatek jest ciekawym rozwiązaniem szczególnie w przypadku komunikatorów, bowiem wyświetla dokładną datę na tym samym pasku, na którym znajdują się kontakty. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w łatwy sposób zaznaczyć ważne daty związane z osobami na liście, takie jak urodziny, imieniny, rocznice itd.

TLEN jest komunikatorem, który można dostosowywać do swoich wizualnych preferencji, tak by już sam jego wygląd był spersonalizowany. Podobnie ma się sprawa z Kalendarzem, ten posiada w sobie bowiem wiele opcji edycyjnych, niezwykle prostych do ustawienia.

Warto zaznaczyć, że wtyczka została skonstruowana przede wszystkim w sposób nieinwazyjny, przez co nie tylko nie wiesza aplikacji, ale również nie odznacza się znacząco na tle kontaktów, które stanowią priorytet.

Aby poprawnie zainstalować dodatek należy przegrać jego zawartość do katalogu „plugins”, przykładowo: C:\Program Files\Tlen.pl\plugins 

Podobne Dodatki - komunikatory

 • TlenFreeRam

  TlenFreeRam to wtyczka, pozwalająca na wyczyszczenie pamięci podręcznej, z której korzysta ów komunikator

 • Powiadamiator Tlenowy 0.0.0.3

  Wtyczka do Tlena.pl dodająca do TrayBara ikonkę która miga kiedy ktoś akurat do nas pisze (pisze a nie już napisał!). Po kliknięciu na ikonce pojawia się lista tych osób które aktualnie do nas piszą. Prawy przycisk myszy blokuje listę (ponowne kliknięcie prawym lub lewym odblokowuje).

 • .za'ha'dum tools 0.9

  .za'ha'dum tools to zestaw wtyczek do popularnego komunikatora TLEN, wzbogacających jego funkcjonalności

 • myself2 0.2.0.4

  Plugin do komunikatora Tlen.pl, który pokazuje nasz status na liście kontaktów... Obsługuje również protokół Jabber/XMPP i AQQ. Wtyczka ta jest kontynuacją wtyczki andk(myself).

 • TlenOrange 0.1.0.6

  Dodatek do komunikatora tlen wyświetlający stan konta telefonu pre-paid w sieci Orange.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kalendarz 0.4.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie