Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GaduRadio 2.0

Kategoria: Dodatki - komunikatory
Producent: MalCom
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 77 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1915

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GaduRadio 2.0

GaduRadio jest kolejnym interesującym rozszerzeniem dla fanów komunikatora Tlen, którzy chcieliby wykorzystywać w aplikacji ciekawe rozwiązania wdrożone i dostępne tylko dla oprogramowania od firmy Gadu Gadu.

Idea GaduRadio jest bardzo prosta. Dzięki pluginowi, użytkownik może zaimplementować radio, które na co dzień dostępne jest dla tylko dla użytkowników Gadu Gadu. Program waży niewiele bo 77 KB i wydaje się być ciekawym rozwiązaniem oraz alternatywą dla osób, które nieszczególnie przepadają za GG.

Wtyczka jest darmowa i działa na systemach Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT. Zapraszamy do działu przeglądnięcia działu „Dodatki do komunikatorów”, gdzie można zaleźć dużo więcej ciekawych rozwiązań dla posiadaczy różnego rodzaju komunikatorów.

Podobne Dodatki - komunikatory

 • TlenFreeRam

  TlenFreeRam to wtyczka, pozwalająca na wyczyszczenie pamięci podręcznej, z której korzysta ów komunikator

 • myself2 0.2.0.4

  Plugin do komunikatora Tlen.pl, który pokazuje nasz status na liście kontaktów... Obsługuje również protokół Jabber/XMPP i AQQ. Wtyczka ta jest kontynuacją wtyczki andk(myself).

 • tvt 0.0.6.7

  Wtyczka do komunikatora tlen.pl pokazująca na liście kontaktów, aktualny program tv danej stacji, jak i program jaki w danej chwili trwa.

 • GaduPrzesylowator 0.0.0.10

  Wtyczka do komunikatora Tlen.pl umożliwiająca przesyłanie plików do użytkowników gg

 • czat.bot 0.8.2.0

  Plugin czat.bot służy do pilnowania porządku w pokoju na Tlen.Czatach


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GaduRadio 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie