Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GaduPrzesylowator 0.0.0.10

Kategoria: Dodatki - komunikatory
Producent: brak-tu-sensu
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 101 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 398

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GaduPrzesylowator 0.0.0.10

GaduPrzesylowator.tpl jest wtyczką do komunikatora Tlen. Jak to bywa w przypadku wtyczek do komunikatorów, nie jest to rozbudowana aplikacja, ale dodatek, który ma służyć do konkretnych działań.

GaduPrzesylowator jest swego rodzaju mostem, pomiędzy użytkownikami dwóch bardzo popularnych komunikatorów w naszym kraju. Jego zadaniem jest możliwość przesyłania danych, plików, za pomocą komunikatora Tlen do użytkowników, którzy zdecydowali się na konkurencyjne oprogramowanie od producenta Gadu-Gadu.

Przesłyator można pobrać za darmo, program waży zaledwie 100 kilobajtów i jest dostępny na systemy operacyjne Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi wtyczki i dodatkami do komunikatorów.

Podobne Dodatki - komunikatory

 • TlenFreeRam

  TlenFreeRam to wtyczka, pozwalająca na wyczyszczenie pamięci podręcznej, z której korzysta ów komunikator

 • czat.bot 0.8.2.0

  Plugin czat.bot służy do pilnowania porządku w pokoju na Tlen.Czatach

 • Myself 0.1.3.0

  Wtyczka do tlena, która dodaje do listy kontaktów grupę 'myself' w której można zobaczyć swój aktualny stan (razem z opisem).

 • Kalendarz 0.4.0.2

  Wtyczka, do tlena wyświetlająca praktyczny kalendarz na liście kontaktów.

 • Tlen.Radio 5.9

  Tlen.Radio to wtyczka do TLENA, która pozwala na odtwarzanie ulubionej stacji radiowej z poziomu tego komunikatora.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GaduPrzesylowator 0.0.0.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie