Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GaduPrzesylowator 0.0.0.10

Kategoria: Dodatki - komunikatory
Producent: brak-tu-sensu
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 101 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 397

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GaduPrzesylowator 0.0.0.10

GaduPrzesylowator.tpl jest wtyczką do komunikatora Tlen. Jak to bywa w przypadku wtyczek do komunikatorów, nie jest to rozbudowana aplikacja, ale dodatek, który ma służyć do konkretnych działań.

GaduPrzesylowator jest swego rodzaju mostem, pomiędzy użytkownikami dwóch bardzo popularnych komunikatorów w naszym kraju. Jego zadaniem jest możliwość przesyłania danych, plików, za pomocą komunikatora Tlen do użytkowników, którzy zdecydowali się na konkurencyjne oprogramowanie od producenta Gadu-Gadu.

Przesłyator można pobrać za darmo, program waży zaledwie 100 kilobajtów i jest dostępny na systemy operacyjne Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi wtyczki i dodatkami do komunikatorów.

Podobne Dodatki - komunikatory

 • TlenFreeRam

  TlenFreeRam to wtyczka, pozwalająca na wyczyszczenie pamięci podręcznej, z której korzysta ów komunikator

 • nowplaying 0.1.4.6

  Wtyczka do tlena, która automatycznie pobiera nazwę aktualnie odtwarzanej piosenki z dowolnego playera muzycznego, a następnie wyświetla ją w statusie opisowym.

 • ViSiNvIs 0.0.0.2

  Wtyczka do komunikatora tlen, która pokazuje kontakty niewidoczne/niedostępne z opisem jako dostępne z ikoną niewidoczny, oraz dodaje opcję "Wyślij plik" przy kontaktach niewidoczne/niedostępne.

 • Tlensoccer 0.1.0.3

  Wtyczka pozwalająca użytkownikom tlena grać między sobą w piłkę.

 • RespiratoR 0.5.7.74

  Syntezator mowy dla komunikatora Tlen.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GaduPrzesylowator 0.0.0.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie