Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

czat.bot 0.8.2.0

Kategoria: Dodatki - komunikatory
Producent: denu
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Data modyfikacji: 27.12.2011
Rozmiar: 0.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 3198

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis czat.bot 0.8.2.0

Czat.bot jest wtyczką do bezpłatnego komunikatora Tlen firmy o2.pl Sp.z.o.o. Rozszerzenie wprowadza rozbudowane możliwości konfiguracji użytkowania dostępnych poprzez aplikację czatów.

Instalacja Czat.bot polega na rozpakowaniu pobranego ze strony producenta archiwum i ręcznym umieszczeniu pliku czat.bot.tpl w katalogu plugins programu(domyślnie ... Program Files/Tlen.pl/plugins). Następnie po zaznaczeniu  w ustawieniach aplikacji w menu pluginy naszego rozszerzenia, jest ono gotowe do pracy.Udostępniane zostają nam następujące udogodnienia:

 • ­predefiniowane rozbudowane moduły ochrony przed spamem, floodem, trollem i brakiem kultury naszych chcianych i niechcianych rozmówców
 • lista VIP użytkowników
 • konfigurowalny system powiadomień o wszelakich zaistniałych na czatach sytuacjach i zachowaniach innych
 • dziennik zdarzeń 
 • system organizacji i zarządzania dostępem do czatów osób trzecich
 • domyślne i ulubione pokoje

Przedstawione powyżej możliwości wtyczki opisane są dosyć pobieżnie i rzeczywiste ich opcje konfiguracyjne dają nawet wymagającemu użytkownikowi, który lubuje się w internetowych rozmówkach, sposobność do dostosowania komunikatora do swoich nawet najbardziej wysublimowanych potrzeb.

Podobne Dodatki - komunikatory

 • TlenFreeRam

  TlenFreeRam to wtyczka, pozwalająca na wyczyszczenie pamięci podręcznej, z której korzysta ów komunikator

 • nowplaying 0.1.4.6

  Wtyczka do tlena, która automatycznie pobiera nazwę aktualnie odtwarzanej piosenki z dowolnego playera muzycznego, a następnie wyświetla ją w statusie opisowym.

 • ViSiNvIs 0.0.0.2

  Wtyczka do komunikatora tlen, która pokazuje kontakty niewidoczne/niedostępne z opisem jako dostępne z ikoną niewidoczny, oraz dodaje opcję "Wyślij plik" przy kontaktach niewidoczne/niedostępne.

 • myself2 0.2.0.4

  Plugin do komunikatora Tlen.pl, który pokazuje nasz status na liście kontaktów... Obsługuje również protokół Jabber/XMPP i AQQ. Wtyczka ta jest kontynuacją wtyczki andk(myself).

 • ptpi 0.1.0.5

  PTPI to interesująca wtyczka do programu TLEN, która wprowadza graficzne zmiany statusu, podobne do tych znanych z GG.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: czat.bot 0.8.2.0

dodał: ~katarzynadrozd2 , 17.08.2009

fajny czat

dodał: ~kamileczk , 02.06.2009

xD boty

dodał: ~Marta , 15.05.2009

Kajder

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie