Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Xmarks 4.0.5

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Xmarks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.04.2010
Data modyfikacji: 04.01.2012
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 358

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Xmarks 4.0.5

Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników. Jeżeli więc posiadamy kilka własnych komputerów i chcemy, aby na każdym z nich znajdowały się wcześniej wybrane przez nas zakładki to teraz jest to już możliwe.

Xmarks za darmo wysyła je na specjalnie szyfrowany serwer, tak by w dowolnym miejscu i o dowolnej porze było można uzyskać do nich dostęp. Wszystko jest zabezpieczone oczywiście hasłem, tak więc nikt nie będzie mógł manipulować przy naszych zakładkach. Darmowy Xmarks pozwala także na przywrócenie poprzednio otwartych kart w przeglądarce na każdym komputerze, co do tej pory wydawało się wręcz niemożliwe. Wszystko to można znaleźć w ustawieniach Xmarks za free. Bardzo dużym atutem tej aplikacji jest liczba dostępnych wersji językowych, dzięki którym możliwe jest korzystanie z Xmarks po polsku. Jeśli chodzi o platformy na których można  uruchomić Xmarks to zarówno XP, Vista, jak i Windows 7 doskonale współpracują z programem, Co więcej, twórcy zadbali by również możliwe było korzystanie z Xmarks pod Mac. Na razie nie ma jeszcze specjalnej edycji Xmarks pod Linux.

Warto jeszcze wspomnieć o przeglądarkach z którymi działa ta wtyczka, a są nimi Firefox, Internet Explorer, Chrome, oraz Safari. Download Xmarks pozwala uniknąć straty czasu przy przenoszeniu naszych zakładek, bądź wypalaniu ich na płytach. Dzięki temu programowi możemy w łatwy sposób stworzyć własny mini serwer w sieci z zakładkami do których uzyskamy dostęp zawsze i wszędzie. Pobierz Xmarks i uzyskaj dostęp do rewelacyjnej wtyczki do przeglądarek, która pozwoli Ci na dostęp do ulubionych zakładek z każdego komputera na świecie.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.

 • AdSweep

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.

 • Google Toolbar

  Pobierz Google Toolbar 7 za darmo. Google Toolbar 6 to pożyteczne narzędzie usprawniające obsługę przeglądarek. Download za free Google Toolbar 6 po polsku.

 • FlashGot

  FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki do M.F., która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Xmarks 4.0.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie