Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ReminderFox 1.7.2

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Tom Mutdosch, Daniel Lee
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 0.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 189

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis ReminderFox 1.7.2

ReminderFox jest rozszerzeniem zarządzającym i wyświetlającym przypomnienia i zadania.

ReminderFox nie ma aspiracji bycia kalendarzem i menedżerem informacji osobistych. Przeznaczony jest dla osób, które chcą pamiętać o ważnych datach (urodzinach, rocznicach itp.), ale nie chcą używać zaawansowanych kalendarzy i menedżerów.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • Google Toolbar

  Pobierz Google Toolbar 7 za darmo. Google Toolbar 6 to pożyteczne narzędzie usprawniające obsługę przeglądarek. Download za free Google Toolbar 6 po polsku.

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ReminderFox 1.7.2

dodał: ~Krzbal , 15.10.2008

Rewelacyjny !!! Dokładnie to czego potrzebowałem. W moim wieku dzięki temu niewielkiemu programikowi udało mi się nie zawalić wielu spraw. POLECAM!!!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie