Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rapidshare Downloader dla Firefoxa

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Mozilla
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.07.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 20832

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Rapidshare Downloader dla Firefoxa

­

Rapidshare.com to najpopularniejszy na świecie, a na pewno w Polsce serwer do przechowywania plików. Za jego pomocą możliwe jest wysłanie na serwery rapidshare dowolnego pliku do 200MB, który potem możemy pobierać dzięki wygenerowanym w serwisie linkom. Aby cieszyć się w pełni z możliwości tego serwisu warto pobrać Rapidshare Downloader, który otwiera wiele dodatkowych funkcji użytkownikom korzystającym z zasobów tego serwisu. Rapidshare Downloader to wtyczka do Firefox, która pozwala na zautomatyzowane pobieranie plików bez konieczności siedzenia przed ekranem komputera i ciągłego kontrolowania procesu pobierania. Pobierz więc Rapidshare Downloader i ułatwiaj sobie korzystanie z serwisu rapidshare.

­

Rapidshare Downloader nie jest po polsku, ale nie ma to żadnego znaczenia, gdyż jego obsługa jest banalnie prosta. Nie potrzebne jest nawet żadne dodatkowe spolszczenie do Raidshare Downloader. Interfejs tego programu jest bardzo prosty i czytelny, a jego obsługa sprowadza się do maksymalnie 3 czynności, co uzasadnia decyzję twórców o nie wydawaniu niepotrzebnie Rapidshare Downloader pl. Po instalacji wtyczka ta jest dostępna w oknie przeglądarki Firefox w zakładce Narzędzia. Rapidshare Downloader za free pozwala na ściąganie kolejnych plików bez konieczności ciągłego wpisywania kodów z obrazka i tym podobnych rzeczy, co normalnie odbywa się przy korzystaniu z serwisu rapidshare.

­

Rapidshare Downloader działa z Windows 7, Vista oraz ze starszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Jest to jedna z najpopularniejszych wtyczek do Firefox, której najnowsza wersja Rapidshare Downloader 0.5.9 jest do pobrania z oficjalnej strony Mozilla. Wprowadzona ona kilka kluczowych zmian do których należą przede wszystkim dodanie wsparcia dla Firefox 3.5, oraz naprawa problemów związanych z oczekiwaniem na pobieranie pliku. Download plików w Rapidshare Downloader polega na umieszczeniu w programie wybranych przez nas linków i wciśnięciu przycisku start. Gdy tylko pobieranie będzie możliwe program sam je rozpocznie. Rapidshare Downloader jest freeware, jednak nie radzi sobie z obowiązkową przerwą, która następuje po pobraniu jednego pliku, a którą można wyeliminować tylko poprzez zakup konta w serwisie rapidshare. Jego cena nie jest zbytnio wygórowana, a w zamian otrzymujemy możliwość pobierania plików bez czekania w kolejce, oraz pełny transfer.

­

Wtyczka Rapidshare Downloader za darmo dostępna jest na stronie Firefox. Ściągnij więc Rapidshare Downloader i zautomatyzuj proces pobierania plików z serwisu rapidsahre. Zobacz inne dodatki do przeglądarek www.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • AdSweep

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.

 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rapidshare Downloader dla FirefoxaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie