Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Personal Menu 4.1pre

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Merci chao
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 74 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 247

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis Personal Menu 4.1pre

Osobiste menu! Rozszerzenie pozwala na zebranie wszystkich przydatnych opcji w jednym przycisku lub menu i ukrycie zbędnego paska menu!

Znudziły Ciebie niezmienne menu, próbowałeś je umieścić w pojedynczym menu, nie tracąc równocześnie czasu na kolejne, zbędne przyciśnięcia przycisku?

Za pomocą 'Personal Menu' jesteś w stanie stworzyć swoje własne menu przy pomocy kilku ustawień, jednocześnie pozbywając się (poprzez ukrycie) domyślnych menu.

Rozszerzenie oferuje również przyciski zakładek i historii. Można ustawić ilość stron wyświetlanych w menu historii i zobaczyć co się stanie po wciśnięciu środkowego/prawego przycisku myszy.

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • FlashGot

  FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki do M.F., która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Personal Menu 4.1preAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie