Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NoScript 1.8.2.8

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Giorgio Maone
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 0.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 822

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis NoScript 1.8.2.8

Najlepsze zabezpieczenia dla przeglądarek Mozilli! NoScript pozwala blokować wykonywanie skryptów JavaScript i apletów Java na stronach internetowych.


Zwycięzca "2006 PC World World Class Award". Narzędzie to stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla wszystkich przeglądarek Mozilli. NoScript pozwala wykonywać skrypty JavaScript i aplety Java tylko przez zaufane domeny wybrane przez użytkownika np. witryny banków internetowych oraz zabezpiecza przed atakami typu "cross-site scripting" (XSS). Takie prewencyjne podejście
zabezpiecza przed wykorzystaniem luk bezpieczeństwa - znanych i nieznanych ­bez utraty funkcjonalności.

­

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • FlashGot

  FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki do M.F., która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird.

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

 • Firebug

  Firebug 1.10 to darmowa wtyczka do Firefoxa, z której z pewnością skorzysta każdy programista

 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NoScript 1.8.2.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie