Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NoScript 1.8.2.8

Kategoria: Dodatki do przeglądarek www
Producent: Giorgio Maone
Licencja: MPL Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 0.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 821

MPL

Mozilla Public License (MPL) licencja wolnego oprogramowania stworzona na potrzeby projektu mozilla. Ze względu na pewne ograniczenia nie jest zgodna z licencją GPL. Oprogramowanie udostępniane bezpłatnie.

Opis NoScript 1.8.2.8

Najlepsze zabezpieczenia dla przeglądarek Mozilli! NoScript pozwala blokować wykonywanie skryptów JavaScript i apletów Java na stronach internetowych.


Zwycięzca "2006 PC World World Class Award". Narzędzie to stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla wszystkich przeglądarek Mozilli. NoScript pozwala wykonywać skrypty JavaScript i aplety Java tylko przez zaufane domeny wybrane przez użytkownika np. witryny banków internetowych oraz zabezpiecza przed atakami typu "cross-site scripting" (XSS). Takie prewencyjne podejście
zabezpiecza przed wykorzystaniem luk bezpieczeństwa - znanych i nieznanych ­bez utraty funkcjonalności.

­

Podobne Dodatki do przeglądarek www

 • AdSweep

  AdSweep to dodatek mający na celu ukrywanie reklam ze stron internetowych. Nie jest on typowym addon'em do określonej przeglądarki internetowej dlatego znajduje zastosowanie w Google Chrome, a także Opera, Mozilla Firefox 3.1+, czy Apple Safari.

 • Xmarks

  Xmarks 4.05 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników

 • FlashGot

  FlashGot 1.5 to najnowsze wydanie wtyczki do M.F., która ma na celu pomoc użytkownikowi w najszybszym pobieraniu plików ze stron WWW, serwerów czy też innych rejonów sieci. Jest to dodatek uniwersalny, integrujący się z przeglądarkami Mozilla Firefox, Flock czy też Thunderbird.

 • Adobe Flash Player

  Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem storn www. Dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera.

 • PDF Download (Firefox)

  PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NoScript 1.8.2.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie